Hakkımızda

ŞİRKETİMİZ

1993 yılında kurulan Şirketimiz, uzun yıllardan beri edindiği bilgi ve tecrübelerden hareketle iş makineleri yedek parça sektörünün en önemli şirketlerine ve tüketicilerine hitap eden, uzman kadrosuyla, müşteri memnuniyetini ilke haline getirmiştir.

Firmamız, kuruluşundan bu güne dek değişmez prensipleri, zengin stoğu, güçlü yapısıyla sunmuş olduğu hizmetler ve ürünlerin kalitesi ile sanayimizin gelişmesinde öncülük eden ve iş makinaları yedek parça konusunda ülkemizin lider kuruluşlarından olmuştur.

Hizmette kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma kültürümüz, bizi bir çok yerli ve yabancı üretici ile partnerlik ve bayilik anlaşmaları yapmaya zorlamış ve bu sayade kaliteli ürünün müşterilerimiz ile en ekonomik şartlarda buluşmasını sağlamıştır.

İş makina yedek parça sektörü, son yıllarda uzak doğu ürünleri ile dolup taşarken, müşterilerine kaliteli ürünler sunmayı hedef edinmiş olan firmamız, avrupa ve amerika menşeili markaları (Saurer, Rexroth, Kaufmanntechnik, Danfoss, Eaton, vb.) partnerleri arasına katmaya devam etmektedir.

Daha karar veremediyseniz, size uygun çözümü birlikte bulalım.